LEK. MED. LIDIA KACZMAREK

specjalista ginekolog położnik

Absolwentka wydziału lekarskiego Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego, w zawodzie pracuje od 2007 roku. Doświadczenie oraz specjalizację zdobywała w Szpitalu Na Wyspie w Żarach w województwie lubuskim, klinicznym oddziale ginekologiczno – położniczym szpitala w Policach oraz SPS ZOZ Zdroje w Szczecinie. Swoją wiedzę i umiejętności poszerzała biorąc udział w krajowych i zagranicznych stażach, w tym także podczas stażu szkoleniowego u prof. R. Dębskiego na Oddziale Ginekologiczno – Położniczym Kliniki Położnictwa i Ginekologii CMKP w Warszawie.

Jeszcze w trakcie studiów pracowała w klinice endokrynologii, prowadząc badania naukowe, co zaowocowało pasją do  endokrynologii, zwłaszcza ginekologicznej. Ukończyła liczne kursy i szkolenia z zakresu najnowszych technik medycyny estetycznej.

Aktualnie prowadzi Przykliniczną Poradnię Ginekologii Dziecięcej i Dziewczęcej SPSK – 1 Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie, a także konsultuje niezwykle trudne przypadki kobiet, które są pod opieką Poradni Ginekologii i Ginekologii Onkologicznej Zachodniopomorskiego Centrum Onkologii w Szczecinie.

Swym pacjentkom oferuje diagnostykę i leczenie niepłodności, zaburzeń endokrynologicznych, kompleksowe przygotowanie i prowadzenie ciąży, także tej o podwyższonym ryzyku. Zajmuje się również ginekologią estetyczną.