LEK. MED. LIDIA KACZMAREK

SPECJALISTA SEKSUOLOG

Lek. Lidia Kaczmarek praktykuje od 2007 roku, specjalizację ukończyła w Poradni Seksuologicznej i Patologii Więzi oraz Zakładzie Seksuologii Sądowej Instytutu Seksuologii Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego w Środkowopomorskim Centrum Zdrowia Psychicznego. Doświadczenie poszerzała biorąc udział w krajowych i zagranicznych stażach oraz szkoleniach, w tym także podczas stażu u prof. Zbigniewa Lwa – Starowicza.

Uzupełnienie kwalifikacji oraz interdyscyplinarne podejście do złożoności sytuacji pacjenta gwarantuje druga specjalizacja – ginekologia. Aktualnie lek. Lidia Kaczmarek prowadzi Przykliniczną Poradnię Ginekologii Dziecięcej i Dziewczęcej SPSK – 1 Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie, a także pracuje w Zachodniopomorskim Centrum Onkologii w Szczecinie.

W swojej praktyce pomaga m.in. pacjentom cierpiącym na zaburzenia seksualne, zaburzenia erekcji, zajmuje się zagadnieniem transpłciowości, uzależnieniem od seksu czy andropauzą. Prowadzi terapię indywidualną i terapię związków.